Catalog

Prices for new customers, GST included. Sign in to see your own prices and to order.

Aloo Tikki (Mini)

piece · 10 pcs/unit · Snacks

₹88.00/piece
  • 20% off when you buy 30 or more

Add 29 more → ₹70.40 each

Chana Dal Pudina Samosa

piece · 39 pcs/unit · Classic Samosa

₹230.00/piece
  • 20% off when you buy 30 or more

Add 29 more → ₹184 each

Chana Dal Pudina Samosa Medium

piece · 19 pcs/unit · Classic Samosa

₹120.00/piece
  • 20% off when you buy 30 or more

Add 29 more → ₹96 each

Cheese Ball

kg · 0.4 kg/bag · Continental

₹250.00/kg
  • 20% off when you buy 30 or more

Add 29 more → ₹200 each

Cheese Ball Medium

piece · 14 pcs/unit · Continental

₹130.00/piece
  • 20% off when you buy 30 or more

Add 29 more → ₹104 each

Cheese Corn Samosa

piece · 28 pcs/unit · Cheese Samosa

₹250.00/piece
  • 20% off when you buy 30 or more

Add 29 more → ₹200 each

Cheese Corn Samosa Medium

piece · 14 pcs/unit · Cheese Samosa

₹130.00/piece
  • 20% off when you buy 30 or more

Add 29 more → ₹104 each

Cheese Kothimbir Vadi

kg · 0.5 kg/bag · Snacks

₹250.00/kg
  • 20% off when you buy 30 or more

Add 29 more → ₹200 each

Cheese Kothimbir Vadi Medium

kg · 0.24 kg/bag · Snacks

₹130.00/kg
  • 20% off when you buy 30 or more

Add 29 more → ₹104 each

Cheese Momos Samosa

piece · 28 pcs/unit · Cheese Samosa

₹250.00/piece
  • 20% off when you buy 30 or more

Add 29 more → ₹200 each

Cheese Momos Samosa Medium

piece · 14 pcs/unit · Cheese Samosa

₹130.00/piece
  • 20% off when you buy 30 or more

Add 29 more → ₹104 each

Cheese Paneer Samosa

piece · 28 pcs/unit · Cheese Samosa

₹250.00/piece
  • 20% off when you buy 30 or more

Add 29 more → ₹200 each

Cheese Paneer Samosa Medium

piece · 14 pcs/unit · Cheese Samosa

₹130.00/piece
  • 20% off when you buy 30 or more

Add 29 more → ₹104 each

Cheese Samosa

piece · 28 pcs/unit · Cheese Samosa

₹250.00/piece
  • 20% off when you buy 30 or more

Add 29 more → ₹200 each

Cheese Samosa Medium

piece · 14 pcs/unit · Cheese Samosa

₹130.00/piece
  • 20% off when you buy 30 or more

Add 29 more → ₹104 each

Chhole Gravy

kg · 1 kg/bag · Gravy

₹187.00/kg
  • 20% off when you buy 30 or more

Add 29 more → ₹149.60 each

Chinese Samosa

piece · 39 pcs/unit · Classic Samosa

₹230.00/piece
  • 20% off when you buy 30 or more

Add 29 more → ₹184 each

Chinese Samosa Medium

piece · 19 pcs/unit · Classic Samosa

₹120.00/piece
  • 20% off when you buy 30 or more

Add 29 more → ₹96 each

Cutlet

kg · 1 kg/bag · Snacks

₹250.00/kg
  • 20% off when you buy 30 or more

Add 29 more → ₹200 each

Cutlet Medium

kg · 0.5 kg/bag · Snacks

₹130.00/kg
  • 20% off when you buy 30 or more

Add 29 more → ₹104 each

Dal Vada Khiru

kg · 1 kg/bag · Continental

₹170.00/kg
  • 20% off when you buy 30 or more

Add 29 more → ₹136 each

French Fries

kg · 1 kg/bag · Continental

₹250.00/kg
  • 20% off when you buy 30 or more

Add 29 more → ₹200 each

French Fries Medium

kg · 0.5 kg/bag · Continental

₹130.00/kg
  • 20% off when you buy 30 or more

Add 29 more → ₹104 each

Garlic Samosa

piece · 39 pcs/unit · Classic Samosa

₹230.00/piece
  • 20% off when you buy 30 or more

Add 29 more → ₹184 each

Garlic Samosa Medium

piece · 19 pcs/unit · Classic Samosa

₹120.00/piece
  • 20% off when you buy 30 or more

Add 29 more → ₹96 each

Jain Banana Samosa

piece · 39 pcs/unit · Classic Samosa

₹250.00/piece
  • 20% off when you buy 30 or more

Add 29 more → ₹200 each

Jain Banana Samosa Medium

piece · 19 pcs/unit · Classic Samosa

₹130.00/piece
  • 20% off when you buy 30 or more

Add 29 more → ₹104 each

Jain Chinese Samosa

piece · 39 pcs/unit · Classic Samosa

₹250.00/piece
  • 20% off when you buy 30 or more

Add 29 more → ₹200 each

Jain Chinese Samosa Medium

piece · 19 pcs/unit · Classic Samosa

₹130.00/piece
  • 20% off when you buy 30 or more

Add 29 more → ₹104 each

Kabab

pack · 10 pcs/pack · Snacks

₹90.00/pack
  • 20% off when you buy 30 or more

Add 29 more → ₹72 each

Kothimbir Kali

kg · 0.8 kg/bag · Snacks

₹250.00/kg
  • 20% off when you buy 30 or more

Add 29 more → ₹200 each

Kothimbir Kali Medium

kg · 0.5 kg/bag · Snacks

₹130.00/kg
  • 20% off when you buy 30 or more

Add 29 more → ₹104 each

Kothimbir Vadi

kg · 1 kg/bag · Snacks

₹250.00/kg
  • 20% off when you buy 30 or more

Add 29 more → ₹200 each

Kothimbir Vadi Medium

kg · 0.5 kg/bag · Snacks

₹130.00/kg
  • 20% off when you buy 30 or more

Add 29 more → ₹104 each

Lilva Kachori

kg · 0.5 kg/bag · Snacks

₹250.00/kg
  • 20% off when you buy 30 or more

Add 29 more → ₹200 each

Lilva Kachori Medium

kg · 0.25 kg/bag · Snacks

₹130.00/kg
  • 20% off when you buy 30 or more

Add 29 more → ₹104 each

Maggi Samosa

piece · 39 pcs/unit · Classic Samosa

₹230.00/piece
  • 20% off when you buy 30 or more

Add 29 more → ₹184 each

Maggi Samosa Medium

piece · 19 pcs/unit · Classic Samosa

₹120.00/piece
  • 20% off when you buy 30 or more

Add 29 more → ₹96 each

Methi Gota Pre-Mix

kg · 1 kg/bag · Gravy

₹250.00/kg
  • 20% off when you buy 30 or more

Add 29 more → ₹200 each

Momos Samosa

piece · 39 pcs/unit · Classic Samosa

₹230.00/piece
  • 20% off when you buy 30 or more

Add 29 more → ₹184 each

Momos Samosa Medium

piece · 19 pcs/unit · Classic Samosa

₹120.00/piece
  • 20% off when you buy 30 or more

Add 29 more → ₹96 each

Paneer Chilli Samosa

piece · 28 pcs/unit · Cheese Samosa

₹250.00/piece
  • 20% off when you buy 30 or more

Add 29 more → ₹200 each

Paneer Chilli Samosa Medium

piece · 14 pcs/unit · Cheese Samosa

₹130.00/piece
  • 20% off when you buy 30 or more

Add 29 more → ₹104 each

Paneer Pakoda

kg · 0.5 kg/bag · Snacks

₹250.00/kg
  • 20% off when you buy 30 or more

Add 29 more → ₹200 each

Paneer Pakoda Medium

kg · 0.25 kg/bag · Snacks

₹130.00/kg
  • 20% off when you buy 30 or more

Add 29 more → ₹104 each

Pav Bhaji

kg · 1 kg/bag · Gravy

₹250.00/kg
  • 20% off when you buy 30 or more

Add 29 more → ₹200 each

Petis

kg · 0.7 kg/bag · Snacks

₹230.00/kg
  • 20% off when you buy 30 or more

Add 29 more → ₹184 each

Petis Medium

kg · 0.34 kg/bag · Snacks

₹130.00/kg
  • 20% off when you buy 30 or more

Add 29 more → ₹104 each

Pizza Samosa

piece · 28 pcs/unit · Cheese Samosa

₹250.00/piece
  • 20% off when you buy 30 or more

Add 29 more → ₹200 each

Pizza Samosa Medium

piece · 14 pcs/unit · Cheese Samosa

₹130.00/piece
  • 20% off when you buy 30 or more

Add 29 more → ₹104 each

Regular Samosa

piece · 50 pcs/unit · Classic Samosa

₹230.00/piece
  • 20% off when you buy 30 or more

Add 29 more → ₹184 each

Regular Samosa Medium

piece · 24 pcs/unit · Classic Samosa

₹120.00/piece
  • 20% off when you buy 30 or more

Add 29 more → ₹96 each

Sabudana Vada

kg · 1 kg/bag · Snacks

₹250.00/kg
  • 20% off when you buy 30 or more

Add 29 more → ₹200 each

Sabudana Vada Medium

kg · 0.5 kg/bag · Snacks

₹130.00/kg
  • 20% off when you buy 30 or more

Add 29 more → ₹104 each

Sev Roll

kg · 0.8 kg/bag · Rolls

₹250.00/kg
  • 20% off when you buy 30 or more

Add 29 more → ₹200 each

Sev Roll Medium

kg · 0.4 kg/bag · Rolls

₹130.00/kg
  • 20% off when you buy 30 or more

Add 29 more → ₹104 each

Spring Roll

piece · 20 pcs/unit · Rolls

₹250.00/piece
  • 20% off when you buy 30 or more

Add 29 more → ₹200 each

Spring Roll Medium

piece · 10 pcs/unit · Rolls

₹130.00/piece
  • 20% off when you buy 30 or more

Add 29 more → ₹104 each

Vedhmi Anjir

kg · 0.5 kg/bag · Snacks

₹250.00/kg
  • 20% off when you buy 30 or more

Add 29 more → ₹200 each

Vedhmi Anjir Medium

kg · 0.25 kg/bag · Snacks

₹130.00/kg
  • 20% off when you buy 30 or more

Add 29 more → ₹104 each